“Aziz Yıldırım canlı yayına çıkamaz” diyen Acun’dan açıklama

Fenerbahçe’de Aziz Yıldırım ile seçim yarışına giren Ali Koç, 3. kez başkanlık koltuğuna oturdu. Koç’un yönetim kurulu listesinde yer alan Acun Ilıcalı, Aziz Yıldırım ile ilgili gündem olan sözleriyle ilgili açıklama yaptı.

Acun Ilıcalı, TV100’de katıldığı yayında “Aziz Yıldırım, Ali Koç ile canlı yayına çıksın, ‘Ben hiçbir şey bilmiyorum’ diyeceğim.” ifadelerini kullanmıştı.

“AMACIM TAHRİK ETMEKTİ”

Lider Haber kanalında Telegol programına konuşan Acun Ilıcalı, o sözleri Aziz Yıldırım’ı yayına çıkması için tahrik ve teşvik etmek için söylediğini belirtti. Acun Ilıcalı’nın açıklamalarının tamamı şöyle:

“Her zamanki gibi her laftan başka bir şey çıkarmaya çalışanlar buradan da ‘Ben bir şey bilmiyorum” cümlesini almaya çalıştılar. Aslında benim oradaki amacım Sayın Yıldırım’ı canlı yayına çıkarmaktı. Birisine ‘Sen bunu yaparsan ben bir şey bilmiyorum! demek onu yapmaya tahrik etmektir. Benim amacım orada Sayın Yıldırım’ı Ali Koç ile teke tek konuşmaya çıkmak için açıkçası tahrik ve teşvik etmekti. Amacımıza ulaştığımız için de çok mutluyuz. İki başkanın buluşması da bence gayet iyi oldu.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir