Yerel seçimlerde Çanakkale Belediye Başkanı Erkek için adliyede yapılan törene CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Taşçıer, CHP Parti Sözcüsü Deniz Yücel, CHP Çanakkale Milletvekilleri İsmet Güneşhan ve Özgür Ceylan, CHP İl Başkanı Levent Gürbüz, CHP Merkez İlçe Başkanı İbrahim Can Ergun ve Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ile yeni seçilen belediye meclis üyeleri katıldı. Burada konuşan Erkek, “Çanakkale halkına teşekkür ediyorum. Onların bize duyduğu güveni asla boşa çıkartmayacağız. Çanakkale’yi birlikte yöneteceğiz” ifadelerini kullandı. Konuşmaların tamamlanmasının ardından başkanlık makamına çıkılarak devir – teslim töreni gerçekleştirildi. Başkan Gökhan, mührü yeni Başkan Erkek’e teslim ederek görevinde başarılar diledi. Tören, hatıra fotoğraflarının çekilmesi sona erdi.
Related Posts
Balıkesir’de göçmen kaçakçılığı operasyonu: 2 tutuklama
İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler, istihbari çalışmalar sonucu düzenledikleri operasyonda 22 düzensiz göçmeni yakaladı. Göçmen kaçakçılığı iddiasıyla 2 kişinin gözaltına alındığı operasyonda, suç geliri olduğu belirlenen 20 bin 195 lira ve 400 …
Cumhurbaşkanı Yarımcısı Yılmaz: Öğretmene şiddete karşı yasal düzenleme geliyor
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, okullarda şiddetin önlenmesine yönelik çalışmalara ilişkin açıklamalarda bulundu. Yılmaz, “Öğretmene şiddete karşı yasal düzenleme, yakında TBMM’de görüşülecek. Tüm meslek gruplarında şiddetin her türüyle mücadele etmeye kararlılıkla devam edeceğiz” dedi.
İstanbul barajlarında son durum (Baraj doluluk oranları 21 Haziran 2024)
İstanbul’a su sağlayan barajlardaki doluluk oranı ortalama yüzde 73,15 seviyesinde kayda geçti. Bu oran, geçen yılın doluluk oranının neredeyse iki katına yakın. İstanbul’da günlük su tüketimi ise günlük 3 milyon 192 bin metreküp.